See other templatesSee other templates

استاندار خراسان رضوی كه صبح دیروز سه شنبه 8 فروردین  1391 به اتفاق همسرش به عیددیدنی كودكان بی‌سرپرست و بدسرپرست شیرخوارگاه رفته بود موضوع هیأت امنایی شدن شیرخوارگاه را در پایان این بازدید عنوان کرد.

 

 "محمود صلاحی" افزود: اگر این مركز هیأت امنایی شود از مسئولان مؤثر استانی می‌خواهیم با شخصیت و جایگاه حقوقی خود، عضو هیأت امنای این مركز شوند.

وی در نشستی صمیمانه با نوجوانان این مركز اضافه كرد: یكی از روزهای خوب زندگی من، همین روزی است كه به دیدن شما آمده‌ام.

وی تصریح كرد: هر یك از مربیان شما بیشتر از یك مدیركل در استان دارای ارزش و اهمیت هستند و هر كدام از آنها ثواب تربیت چندین فرزند را برای آخر‌ت‌شان ذخیره می‌كنند.

وی با اشاره به عملكرد بهزیستی استان گفت: از بین 60 مدیر كل استان، دكتر شكیب، مدیر كل بهزیستی جزو 5 مدیر اول است.

"صلاحی" خاطرنشان كرد: جرأت و جسارت در پیشبرد فعالیت‌های بهزیستی، حضور پررنگ و فعال در تمام برنامه‌ها و فعالیت‌هایی كه در سطح استان در مورد مددجویان صورت می‌گیرد و نوع كار ایشان در این نهاد، از وجوه برجستگی مدیریت ایشان است.

وی با افزودن این نكته كه كار در بهزیستی بسیار دشوار است، گفت: تربیت، نگهداری، رسیدگی به امورحقوقی كودكان بی‌سرپرست و بدسرپرست، واگذاری آنها به خانواده‌، استقلال‌بخشی نوجوانان تحت پوشش و پیگیری امور آنها پس از ازدواج یا تحصیل در دانشگاه، از وظایف سنگینی است كه ایشان و همكاران‌شان انجام می‌دهند.

وی با بیان اینكه كاركنان بهزیستی از بابت اینكه توفیق این خدمت نصیب‌شان شده خشنود هستند، گفت: خوشبختی در این دنیا به اندازه‌ی عاقبت به‌خیر شدن مهم نیست ولی اگر موفقیت و خوشبختی دنیوی و عاقبت‌به خیری توأم شود نور علی نور است.

وی خطاب به نوجوانان مركز گفت: موفقیت شما بیش از موفقیت دیگران ارزش دارد چون شما از مهر والدین محروم مانده‌اید و به همین جهت هم برای كارهایی چون درس خواندن و فعالیت‌های اجتماعی، اجری فراتر از سایرین در درگاه خدا دارید.گ

وی ضمن اهدای مبالغی به عنوان عیدی به كاركنان و نوجوانان ساكن در مركز، گفت: هر كدام از شما كه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شوید، مشكل كار نخواهید داشت چون استانداری مشكل اشتغال شما را حل می‌كند.

"صلاحی" در پایان با بیان اینكه بهزیستی باید مورد توجه بیشتر مسئولان اجرایی قرار گیرد در خصوص برنامه‌ی استانداری برای سال 91 در این زمینه، گفت: در سال 91 با برنامه‌هایی همچون پیوند مدیران صنایع با بهزیستی، این نهاد را به خودكفایی می‌رسانیم.

گفتنی است؛ در این بازدید دو ساعته استاندار خراسان رضوی و همسرش، مدیر روابط عمومی استانداری و مدیران بهزیستی استان از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه شامل سالن نوزادان، نوپا، شیرخوار و نوباوگان و نیز خانه‌ی فرزندان این مركز، بازدید و ضمن دلجویی و تفقد از كودكان یتیم یا بدسرپرست، با مسئولان و كاركنان آن به گفت و گو پرداختند.

منبع: روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی

هم اکنون کمک کنید

شما ياوران گرامي مي توانيد با در اختيار داشتن هر کدام از کارتهاي عضو شتاب، نسبت به پرداخت کمک‌های نقدی خود صورت الکترونيکي اقدام نماييد.

کمک نقدی به شیرخوارگاه

بازدید مجازی از شیرخوارگاه

Easy to startجهت بازدید مجازی از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه حضرت علی اصغر  روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده‌ی تور مجازی ...

گزارش عملکرد

Docs / Supportجهت مشاهده‌ی عملکرد مالی شیرخوارگاه و مشاهده‌ی اطلاعات مربوط به اقلام خریداری شده با کمک‌های نقدی اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر ...

کمک‌ غیر نقدی

Native RTL Supportجهت پیشنهاد همکاری با شیرخوارگاه و خانه‌ی فرزندان حضرت علی اصغر (ع) با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...

استقرار و نگهداری سیستم توسط Socan Group