See other templatesSee other templates

فرزندانی که در این گروه جای می گیرند چون شرایط قانونی تحویل به صورت فرزند خوانده را ندارند از طریق طرح امین موقت تحویل خانواده های متقاضی می گردند.

مراحل اجرای طرح امین موقت  

پس از اینکه خانواده شرایط طرح را می پذیرد. فرمهای مربوطه در محل شیرخوارگاه توسط خانواده تکمیل می شود و در نوبت قرار می گیرند تعیین سن و جنسیت کودک توسط خانواده تعیین می گردد. در صورت وجود طفل واجدالشرایط و پس از طی مدت انتظار از طریق شیرخوارگاه خانواده متقاضی به دادگستری مشهد معرفی و حکم امین نامه به نام همان کودک خاص برای خانواده صادر می گردد و سپس طفل تحویل خانواده می شود.

 

شرایط خاص طرح امین موقت

1-    با عنایت به اینکه کودکانی که در قالب این طرح واگذار می شوند دارای خانواده هستند ولی والدین آنها در حال حاضر فاقد شرایط لازم هستند ولی اگر چنانچه در آینده صلاحیت آنها توسط مقام قضایی محرز شود، می توانند جهت تحویل فرزندشان اقدام نمایند، لذا به دلیل همین طبق قانون بایستی 3 سال از تاریخ تحویل طفل به خانواده متقاضی بگذرد و در صورت عدم مراجعه والدین اصلی برای کودک شناسنامه اخذ می گردد.

2-    تحویل طفل به صورت امین موقت به هر زوجی که متقاضی باشند امکان پذیر است در این طرح شرط نداشتن فرزند لحاظ نمی شود.

3-    اگر چنانچه خانواده شرایط فرزندخواندگی داشته باشند (فاقد فرزند باشند) پس از گذشت 3 سال از تاریخ تحویل کودک اگر والدین یا بستگان طفل جهت تحویل مراجعه ننمایند، به نام خانواده برای کودک شناسنامه صادر خواهد گردید.

4-    اگر چنانچه خانواده تحویل گیرنده طفل صاحب فرزند باشند، پس از گذشته 3 سال توسط سازمان بهزیستی برای کودک شناسنامه اخذ می گردد.

هم اکنون کمک کنید

شما ياوران گرامي مي توانيد با در اختيار داشتن هر کدام از کارتهاي عضو شتاب، نسبت به پرداخت کمک‌های نقدی خود صورت الکترونيکي اقدام نماييد.

کمک نقدی به شیرخوارگاه

بازدید مجازی از شیرخوارگاه

Easy to startجهت بازدید مجازی از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه حضرت علی اصغر  روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده‌ی تور مجازی ...

گزارش عملکرد

Docs / Supportجهت مشاهده‌ی عملکرد مالی شیرخوارگاه و مشاهده‌ی اطلاعات مربوط به اقلام خریداری شده با کمک‌های نقدی اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر ...

کمک‌ غیر نقدی

Native RTL Supportجهت پیشنهاد همکاری با شیرخوارگاه و خانه‌ی فرزندان حضرت علی اصغر (ع) با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...

استقرار و نگهداری سیستم توسط Socan Group